PĒTERSONA PATENTS atzīts par labāko patentu juridisko biroju Latvijā 2015!

PĒTERSONA PATENTS atzīts par labāko patentu juridisko biroju Latvijā 2015!

Ar prieku paziņojam, ka PĒTERSONA PATENTS ir ieguvis Acquisition International Magazine nomināciju “Patent Law Firm of the Year 2015-Latvia”. Acquisition International Magazine ir starptautisks žurnāls finanšu jomā, kas atpazīstams vairāk nekā 170 valstīs un to abonē vairāk nekā 108 000 uzņēmumu- http://www.acquisition-intl.com.

 

Šī gada septembrī žurnāla Acquisition International Magazine izdevēji paziņoja uzvarētājus, kas ieguvuši 2015. gada M&A balvas. Šie apbalvojumi ir atzinība par izcilību un ievērojamiem sasniegumiem attiecīgajā nozarē. Balvas tiek piešķirtas investoriem, konsultantiem un pakalpojumu sniedzējiem, kas tiek izvēlēti kā attiecīgo nozaru līderi.

 

Esam lepni, ka vairāk nekā 20 mūsu darbības gadu laikā PĒTERSONA PATENTS, apliecinot mūsu pakalpojumu kvalitāti, vienmēr ierindojies līderpozīcijās dažādās starptautiskās aptaujās.

 

Apzināmies, ka mūsu panākumi ir atkarīgi no mūsu klientiem un sadarbības partneriem, tādēļ sakām Jums paldies par izrādīto uzticību un ceram uz veiksmīgu sadarbību nākotnē!

 

Publikācija par mūsu uzņēmumu Acquisition International Magazine septembra izdevumā pieejama šeit: 

 

http://petpat.lv/uploads/files/file_124.pdf

 

http://petpat.lv/uploads/files/file_125.pdf