Bezmaksas konsultācijas 25. janvārī

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu uz citiem intelektuāla īpašuma objektiem vai Jums piederošo tiesību realizāciju (aizsardzību), intelektuālā īpašuma portfeļa stratēģijas izstrādi vai novērtēšanu - aicinām uz konsultāciju!
 
Palīdzēsim Jums atrast veidus intelektuālā īpašuma konfliktu atrisināšanai un kopīgiem spēkiem izstrādāsim Jums piemērotāko stratēģiju intelektuālā īpašuma aizsardzībai Latvijā un jebkurā Jūs interesējošā valsts teritorijā, lai Jūs iegūtu maksimālu aizsardzību par optimālām izmaksām.
 
Piedāvājam Latvijas uzņēmumiem un uzņēmējiem arī bezmaksas konsultācijas. Tās notiek katra mēneša trešajā ceturtdienā laikā no pulksten 9:30 līdz 16:30 mūsu birojā Ausekļa ielā 2-2.

 

Nākamā bezmaksas konsultāciju diena būs 25. janvārī.

Aicinām interesentus uz konsultācijām arī citā Jums izdevīgā laikā. Maksa par konsultācijām atkarīga no lietas sarežģītības un ieguldītā laika.
 
Uz konsultācijām var pieteikties pa tālruni 67324695 vai rakstot uz e-pastu petpat@petpat.lv

 

Informācija par PĒTERSONA PATENTS sniegtajām bezmaksas konsultācijām atrodama arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras mājaslapā www.chamber.lv