Naujienos

Evelina ir Edvardai, sveiki prisijungę prie mūsų komandos!

Mes sveikiname naujausius mūsų komandos narius: advokatą Edvardą Steckį ir advokato padėjėją Eveliną Liaubaitę.

Edvardas Steckis turi daugiau kaip 9 metų teisinio darbo patirtį įmonių ir sutarčių teisės srityse, specializuojasi bendrovių rizikų valdymo, įsigijimo ir susijungimo, bendrovių valdymo, rangos, nuomos, paslaugų sutarčių teisės srityse, taip pat konsultuoja, rengia dokumentus ir atstovauja klientus darbo teisės klausimais, viešosios teisės klausimais, administracinių nusižengimų ir nusikalstamų veikų aplinkai, darbo ir socialinėms teisėms, nuosavybei ir turtinėms teisėms, ekonomikai ir verslo tvarkai, taip pat valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams, klausimais, atstovauja Lietuvos ir užsienio įmones ikiteisminiuose ir teisminiuose ginčuose bei ikiteisminio tyrimo institucijose.

Pastaruoju metu Edvardas sėkmingai konsultuoja ir atstovauja elektroninių pinigų įstaigą siekiant gauti teisę platinti elektroninius pinigus Lietuvoje ir kitose ES valstybėse narėse per juridinį asmenį, veikiantį vienoje iš ES valstybių narių.

Advokato padėjėja Evelina Liaubaitė turi trijų metų teisinio darbo patirtį šeimos teisės, darbo teisės, žmogaus teisių apsaugos, skolų prevencijos ir administravimo, sutarčių teisės bei prievolių srityse. Rengia procesinius dokumentus bei jų projektus, rengia bei koreguoja sutartis bei teikia teisines konsultacijas žodžiu bei raštu.

Apie autorių:

Susijusios naujienos

Po pakartotinės ekspertizės Valstybiniame patentų biure (VPB) buvo įregistruotas Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) jau ne vienerius metus naudojamas grafinis prekių ženklas „Man ne dzin“.

Šiame ginče LiJOT atstovavusi…

Primename, kad įgyvendinant Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo nuostatas nuo šių metų juridiniams asmenims taikoma prievolė Registrų centro posistemyje JANGIS pateikti informaciją apie galutinius naudos…

Gegužės 25 d. buvo minimas 4-asis Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento (BDAR) gimtadienis. Kaip mums sekasi su juo gyventi? Ar prisitaikė verslas? Ar naudojasi savo teisėmis gyventojai? Kaip atrodome Europos kontekste?

Kviečiame…

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.