Agneta Veženkova

Patentpilnvarniece
Rīga / Latvija

Patentpilnvarniece patentu jomā Agneta Veženkova ir atbildīga par patentu gada maksu maksājumiem, patentu pretenziju un aprakstu tulkojumiem, informācijas par patentu statusu uzraudzību un sniegšanu klientiem.

Kopš 2018 – Latvijas patentpilnvarniece patentu jomā
Kopš 2016 – Pētersona Patents
2016 – SIA “STENDERS”, kvalitātes kontroles un atbilstības speciāliste
2014 – 2016 – Latvijas Republikas Patentu valde, vecākā eksperte
2011 – 2013 – Rīgas Tehniskā universitāte, laborante

2014 – Rīgas Tehniskā universitāte, inženierzinātņu maģistra grāds materiālu nanotehnoloģijās
2012 – Rīgas Tehniskā Universitāte, inženierzinātņu bakalaura grāds ķīmijas tehnoloģijā

Latviešu, angļu, vācu

Agneta Veženkova ir apmeklējusi dažādus kvalifikācijas celšanas kursus, tai skaitā WIPO Akadēmijas tālmācības kursus un EPA tālmācības kursus, piemēram, “Padziļinātais kurss patentu jomā”, “Biotehnoloģisko izgudrojumu patentēšana”, “Sistemātiska pieeja patentmeklējumiem”, “EPO iebildumu procedūra”, “Skaidrība un vienotība: patentu pieteikumu analīze”, “Eiropas patentu sistēma no pieteikuma iesniegšanas līdz patenta piešķiršanai”, “Rakstveida atzinumu sagatavošana: EPO pieredze”, “Padziļinātais apmācību kurss patentmeklējumos un pārbaudē biotehnoloģiju jomā”. 

Iet atpakaļ

Related news

30. oktobrī TC “Galerija Centrs” zinātniskā diskusijā tika svinēti grāmatas “Patentu valde un izgudrotājdarbība Latvijā 1918–1940” atvēršanas svētki. Pasākumā piedalījās un grāmatu, kurā apkopoti apzinātie un digitalizētie Latvijas izgudrotāju patentu pieteikumi no pirmā pieteikuma pēc valsts neatkarības iegūšanas līdz 1940. gadam, savā īpašumā ieguva arī Pētersona Patents – AAA LAW pārstāvji.

Jūlija izskaņā “Pētersona Patents” ciemos uzņēma lietuviešu un igauņu kolēģus, ikgadējā vasaras pasākumā parādot, ka latvieši prot ne tikai aizrautīgi strādāt, bet arī svinēt svētkus. Lai izrautos no ikdienas rutīnas un…

Esam priecīgi paziņot, ka starp uzņēmuma darbiniekiem tagad ir par vienu profesionālo patentpilnvarnieku vairāk – 2018. gada 13. jūnijā Latvijas Republikas profesionālo patentpilvarnieku reģistrā iekļauta arī Agneta Veženkova,…

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.