Anna Bula

Vecākā juriste, Patentpilnvarniece
Rīga / Latvija

Vecākajai juristei Annai Bulai ir vairāk kā 8 gadu plaša darba pieredze intelektuālā īpašuma lietu ierosināšanas, tiesvedības un izpildes lietās. Viņa ir atbildīga par iebildumu un atbilžu uz iebildumiem sagatavošanu, konsultē klientus par preču zīmju un dizainparaugu aizsardzību, sagatavo licencēšanas, komercpilnvarojumu un tiesību nodošanas līgumus, pārstāv klientus Latvijas Patentu valdē, Rūpnieciskā īpašuma apelācijas padomē, Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma organizācijā (EUIPO), tiesās un citās iestādēs Latvijā, uzrauga un konsultē klientus par iespējamiem viņu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumiem.

• Konsultēja un pārstāvēja labi zināmu Apvienotās Karalistes telekomunikāciju pakalpojumu. sniedzēju par preču zīmju tiesību aizsardzību vairākās iebildumu lietvedībās Latvijā.
• Pārstāvēja pasaulē plaši pazīstamu automašīnu ražotāju lietās par preču zīmju un dizainparaugu tiesību pārkāpumiem.
• Konsultē Latvijas lielāko konditorejas izstrādājumu ražotāju par preču zīmju portfeli un preču zīmju tiesību īstenošanu.
• Vada vairākas pārkāpumu un iebildumu lietas, lai aizsargātu pasaulē slavena modes dizainera preču zīmju un dizainparaugu tiesības.

Kopš 2009 – Pētersona Patents
Kopš 2012 – Latvijas patentpilnvarniece preču zīmju jomā
Kopš 2012 – Eiropas patentpilnvarniece preču zīmju jomā

2013 – Latvijas Universitāte, Juridiskā fakultāte, maģistra grāds tiesību zinātnē
2011 – Latvijas Universitāte, Juridiskā fakultāte, bakalaura grāds tiesību zinātnē

Latviešu, angļu, franču

Latvijas Profesionālo Patentpilnvarnieku asociācija (LPPA)
MARQUES
Starptautiskās intelektuālā īpašuma aizsardzības asociācija (AIPPI), Latvijas Nacionālā grupa, valdes locekle

Iet atpakaļ

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.