Gunta Zariņa

Vecākā juriste, Patentpilnvarniece, Juriste
Rīga / Latvija

Patentpilnvarniecei Guntai Zariņai ir vairāk kā 7 gadu darba pieredze intelektuālā īpašuma (preču zīmes, dizainparaugi, autortiesības) tiesību aizsardzības un tiesību īstenošanas lietvedībās, preču zīmju un dizainparauga iebildumu lietās Latvijas Patentu valdē un Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma organizācijā (EUIPO). Viņa ir atbildīga par klientu konsultēšanu ar intelektuālā īpašuma izpildes lietām saistītos jautājumos, gatavojot iebildumus un paskaidrojumus, prasības un citus procesuālos dokumentus intelektuālā īpašuma strīdos.

Kopš 2012 – Pētersona Patents – AAA Law
Kopš 2015 – Latvijas patentpilnvarniece preču zīmju jomā
Kopš 2015 – Eiropas patentpilnvarniece preču zīmju jomā

2014 – Rīgas Juridiskā augstskola, bakalaura grāds tiesībās un diplomātijā
2018 – Rīgas Juridiskā augstskola, maģistra grāds Starptautiskajās un Eiropas tiesībās (ar atzinību)

Latviešu, angļu, vācu

Latvijas Profesionālo Patentpilnvarnieku asociācija (LPPA)
MARQUES, Negodīgās konkurences grupa (Unfair Competition Team) – Komitejas Vice-Chair

Piedalījās tādos ECTA semināros kā “Preču zīmju direktīvas īstenošana”, “Intelektuālā īpašuma saistība ar Brexit, “Lietu izskatīšanas procesuālie aspekti un prakse EUIPO Apelācijas padomēs”

Iet atpakaļ

Related news

2020. gadā Apvienotās Karalistes uzņēmums Orange Brands Services Limited (Prasītājs) Vidzemes priekšpilsētas tiesā cēla prasību pret SIA “Smart Orange” par preču zīmju nelikumīgās izmantošanas pārtraukšanu un nemantiskā…

2021. gada 21. maijā Pētersona patents – AAA Law  svinēja 29 gadu jubileju, izmēģinot savas prasmes paukošanās trenera vadītā nodarbībā, kā arī baudot vakariņas uz terases.
Mūsu uzņēmums gatavojas nākamā gada 30…

2019. gada 27. septembrī Polijas uzņēmums MS Trademarks Sp.z.o.o. (Prasītājs) iesniedza prasības pieteikumu pret Friedrich Knapp (Atbildētājs) par preču zīmes starptautiskās reģistrācijas teritoriālā attiecinājuma Nr. 706285 IQ uz…

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.