Jānis Počs

Patentpilnvarnieka asistents
Rīga / Latvija

Patentpilnvarnieka asistents Jānis Počs ir atbildīgs par preču zīmju un dizainparaugu reģistrācijas pieteikumu sagatavošanu, atjaunošanām un par citu izmaiņu reģistrēšanu publiskajās datubāzēs, meklējumu veikšanu, komunikāciju ar klientiem, kā arī par iekšējo datu bāzu un lietu failu uzturēšanu un papildināšanu saskaņā ar publikācijām oficiālajā izdevumā un klientu dotajām norādēm.

Papildus Jānis palīdz sagatavot uzņēmumu intelektuālā īpašuma izpētes ziņojumus, kā arī sagatavo dokumentus iesniegšanai tiesās un Rūpnieciskā īpašuma apelācijas padomē.

Kopš 2021 – Pētersona Patents – AAA Law

kopš 2021 – Latvijas universitāte, iegūst maģistra grādu tiesību zinātnē
2020 – Latvijas universitāte, bakalaura grāds tiesību zinātnē

Latviešu, angļu

Iet atpakaļ

Related news

Mūsu birojs Pētersona patents – AAA Law jau ilgstoši praksē bija atsaucies uz Augstākās tiesas judikatūras atziņām (2001.gada 9.maija spriedums lietā Nr. SKC‑239/2001 un 2009.gada 25.februāra spriedums lietā Nr. SKC‑61/2009) par…

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.