Karolis Šileika

Patentu konsultants
Viļņa / Lietuva

Patentu konsultants Karolis Šileika ir atbildīgs par izgudrojumu tehnikas līmeņa un izgudrojumu novitātes meklējumiem, patentu pieteikumu, izgudrojumu aprakstu un definīciju sagatavošanu, izgudrojumu definīciju un aprakstu tulkošanu, Eiropas patentu izplatīšanu Lietuvā, kā arī ir atbildīgs par komunikāciju ar Valsts Patentu biroja un Eiropas Patentu iestādes (EPO) pārstāvjiem.

• Viļņas universitātei piederošu izgudrojumu aprakstu un definīciju sagatavošana un nacionālo un Eiropas patentu saņemšanai nepieciešamo pieteikumu sagatavošana.

No 2010. g. – AAA Law

2012. g. – Kauņas Tehnoloģiju universitātes Mehānikas fakultāte, doktorantūras studijas
2010. g. – Kauņas Tehnoloģiju universitātes Mehānikas fakultāte, maģistra studijas

Lietuviešu, angļu, krievu

Piedalījās Eiropas patentu iestādes (EPO) organizētajās apmācībās „Eiropas patentu likumi“ un sagatavošanās mācībās Eiropas patentpilnvarotā kvalifikācijas eksāmenam (EQE).

Iet atpakaļ

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.