Pakalpojumi

PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW Baltijas valstīs darbojas kopš 1992. gada. Mūsu klientu vidū ir ļoti daudzi Latvijas un ārzemju uzņēmumi, kuriem mēs sniedzam plaša spektra pakalpojumus intelektuālā īpašuma tiesību jautājumos un citās tiesību jomās, iegūstot ievērojamu pieredzi.

Kā speciālisti komerctiesībās un intelektuālā īpašuma tiesībās, mēs palīdzam klientiem aizsargāt viņu intelektuālā īpašuma tiesības, kā arī sniedzam konsultācijas komerctiesību nozarē. Mēs palīdzam klientiem juridisko dokumentu sagatavošanā, konsultēšanā, sarunu vešanā, kā arī esam ieguvuši plašu pieredzi, pārstāvot klientus tiesā un Rūpnieciskā īpašuma apelācijas padomē.

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.