Jaunumi

Agrāko preču zīmju meklējums - pamats veiksmīgai preču zīmes reģistrācijai un lietojumam

Viens no visbiežākajiem pakalpojumiem, ko sniedz Pētersona patents, ir agrāko tiesību meklējums, kur tiek analizētas potenciāli konfliktējošas preču zīmes, kas palīdz pieņemt pareizos lēmumus pirms ieguldīt laiku un naudu jaunas preču zīmes izstrādē.

Iesakām veikt agrāko tiesību meklējumu, lai pārliecinātos, ka attiecīgo preču zīmi jau nav reģistrējis vai nelieto kāds cits uzņēmums. Kaut arī meklējuma veikšana ir maksas pakalpojums, tas var samazināt tālāko pretenziju risku. Veicot šādu meklējumu, mēs ne tikai atspoguļojam situāciju tirgū, tātad agrākās preču zīmes, bet analizējam un iesakām, ko darīt, ja meklējamo zīmi jau ir apsteigušas agrākas identiskas vai sajaucami līdzīgas zīmes.

Preču zīmju meklējums ir būtisks instruments, lai pieteiktu preču zīmi reģistrācijai, kā arī to vēlāk lietotu komerciālājā darbībā. Saviem klientiem vienmēr iesakām veikt meklējumus attiecīgajās preču zīmju datubāzēs pirms preču zīmes izmantošanas.

Preču zīmes meklēšana var tikt veikta, izmantojot tiešsaistes datubāzes, specializētu firmu palīdzību vai attiecīgo valstu preču zīmju reģistrus. Pretēji maldīgajam uzskatam, pārbaudīt preču zīmi ar meklētājrīku Google, ir nepietiekami, jo tas bieži vien neatspoguļo patieso situāciju. Nereti preču zīmes, kas ir identiskas klientu preču zīmei, ir viegli identificējamas, turpretim līdzīgas preču zīmes, kurām sakritība ir attālāka un līdzība nav tik tieša, jau būs grūtāk atrodamas. Tāpēc preču zīmju pārbaudei vienmēr ir ieteicams izmantot kompetenta patentpilnvarnieka pakalpojumus.

Pētersona patents preču zīmju patentpilnvarnieki un juristi ir pieredzējuši profesionāļi, kas varēs palīdzēt veikt jebkura veida iepriekšējo reģistrēto vai nereģistrēto tiesību meklējumus, lai izvairītos no turpmākiem strīdiem preču zīmes pirmsreģistrācijas periodā, kā arī reģistrācijas pastāvēšanas laikā un novērstu nevajadzīgu strīdu risināšanu.

Related news

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs izmantot iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju 2020. gada 22….

Ar 2020. gada 9. septembri spēkā stājas Ministru kabineta noteikumi Nr. 556 “Lauksaimniecības un pārtikas produktu ģeogrāfiskās izcelsmes norāžu, cilmes vietas nosaukumu un garantētu tradicionālo īpatnību reģistrācijas,…

EUIPO Iebildumu nodaļa 2020. gada 29. maijā izdeva lēmumu iebilduma lietā pret Eiropas Savienības preču zīmes pieteikumu No. 018001757 “LAIMA”, kuru iesniedza Latvijas uzņēmums Orkla Latvija, SIA. Iebildums tika iesniegts pret…

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.