Jaunumi

Aija Auziņa veiksmīgi pabeigusi mācības CEIPI kursos

Turpinot profesionālo attīstību, patentpilnvarniece Aija Auziņa veiksmīgi noslēgusi dalību CEIPI organizētajās mācībās “Basic Training Course on European Patent Law”. Mācības norisinājās Viļņā no 2017. gada augusta līdz 2018. gada jūnijam. Aija papildināja savas zināšanas par Eiropas patentu likumu un guva ieskatu arī patentu kooperācijas līguma noteikumos, kas palīdzēs ceļā uz Eiropas patentpilnvarnieka kvalifikācijas eksāmena nokārtošanu. Vēlam veiksmi arī turpmākajās mācībās!

Related news

Aicinām mūsu komandai pievienoties PATENTPILVARNIEKA ASISTENTU(-I). 

 

Galvenie pienākumi:

  • darbs ar dokumentiem,
  • datubāzu uzturēšana,
  • komunikācija ar klientiem e-pastos,
  • tehniskā tulkošana (angļu – latviešu),

Esam priecīgi paziņot, ka Dailes teātra lielajā zālē 2019. gada 30. novembrī pirmizrādi piedzīvoja režisora Rolanda Atkočūna izrāde “Iemīlējies Šekspīrs, kas ir veidota arī ar mūsu atbalstu.

Dailes teātra radošo daiļradi…

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs uz bezmaksas konsultāciju 2019. gada 19. decembrī mūsu birojā…

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.