Jaunumi

Artis Kromanis kļūst par PĒTERSONA PATENTS - AAA LAW trešo partneri

Šī gada novembrī Artis Kromanis kļuva par trešo partneri mūsu uzņēmumā PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW. Artis jau ir trīspadsmitais partneris Baltijas sadarbības partneru birojos.

Patentpilvarnieks Artis Kromanis ir stiprinājis mūsu uzņēmuma līderpozīcijas intelektuālā īpašuma jomā Latvijā jau 16 gadus. Šajā laika posmā Artis ir ieguvis neatsveramu darba pieredzi patentu aizsardzības jomā. Proti, viņš sagatavo un iesniedz patentu pieteikumus Latvijas Patentu valdē un Eiropas Patentu iestādē (EPO), kā arī veic patentu meklējumus, darbību risku analīzi, kā arī intelektuālā īpašuma tiesību novērtējumu. Turklāt Artis nepārtraukti pārstāv savus klientus patentu pārkāpumu lietās, kā arī nodarbojas ar patentu tiesību īstenošanu un stratēģiju ieviešanu visā pasaulē.

Arī turpmāk Artis izmantos savu ilggadējo pieredzi, lai attīstītu un piedāvātu vietējiem un starptautiskiem klientiem tādus pakalpojumus kā intelektuālā īpašuma portfeļa novērtējumu un citus saistītos pakalpojumus izgudrojumu komercializācijas jomā.

“Palielinot savu partneru loku, mēs ieejam jaunā uzņēmuma attīstības posmā. Nākotnē mēs arī plānojam paplašināt savus pakalpojumus un komandu, lai ilgtermiņā sasniegtu labākus rezultātus. Artis ir īpaši novērtēts starp klientiem, pateicoties viņa augsti attīstītajām prasmēm atrast līdzsvaru starp izmaksu efektivitāti un labāko rezultātu” – apgalvo Gatis Meržvinskis, PĒTERSONA PATENTS

Related news

Intelektuālā īpašuma juridiskā firma Pētersona patents – AAA Law šogad atzīmē 30 gadu jubileju un atskatās vēsturē uz šajā laikā paveikto, godinot uzņēmuma juristus un patentpilnvarniekus, kā arī lepojoties ar darbinieku…

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs izmantot iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju 2021. gada 15….

Vārdiskai zīmei “Ekstra” sākotnēji trūkst preču zīmei raksturīgā atšķirtspēja – ar vārdu “Ekstra” apzīmē kaut ko vairāk nekā nepieciešams standartam, proti, papildu – lielāku nekā parasti.

– Tai pašā laikā…

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.