Jaunumi

Bezmaksas konsultāciju diena 15. decembrī

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs izmantot iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju 2021. gada 15. decembrī.  Lūdzam pieteikties konsultācijai pa tālruni 67324695 vai e-pastu petpat@petpat.lv.

Lai mazinātu vīrusa Covid-19 izplatību, šobrīd bezmaksas konsultācijas piedāvājam tikai neklātienē, ar ZOOM, SKYPE vai citu platformu starpniecību.

Vietu skaits ir ierobežots.

Par autoru:

Related news

Intelektuālā īpašuma juridiskā firma Pētersona patents – AAA Law šogad atzīmē 30 gadu jubileju un atskatās vēsturē uz šajā laikā paveikto, godinot uzņēmuma juristus un patentpilnvarniekus, kā arī lepojoties ar darbinieku…

Vārdiskai zīmei “Ekstra” sākotnēji trūkst preču zīmei raksturīgā atšķirtspēja – ar vārdu “Ekstra” apzīmē kaut ko vairāk nekā nepieciešams standartam, proti, papildu – lielāku nekā parasti.

– Tai pašā laikā…

Profesionāļu starpā plaši pazīstamais apskats the World Trademark Review (WTR) tikko ir izlaidis publikāciju par WTR Pasaules līderiem 2021. gadā.

Šī jaunā publikācija apvieno pasaulē atzītākās juridiskās firmas un…

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.