Jaunumi

CODE COCO vs. COCO

2018. gada 5. novembrī Rūpnieciskā īpašuma apelācijas padome izskatīja Šveices uzņēmuma Chanel SARL vārdā iesniegto iebidlumu pret preču zīmes reģistrāciju Nr. M 72 213 “CODE ” (apstrīdētās preču zīmes īpašnieks – Grigorius Holdings, SIA).  Iebildums tika iesniegts tikai pret precēm 14. klasē. Šajā iebilduma lietā patentpilvarnieces Gunta Zariņa un Kristīne Ostrovska pārstāvēja iebilduma iesniedzēju Chanel SARL. Iebildums tika balstīts uz sajaucamo līdzību starp preču zīmēm “CODE” un iebilduma iesniedzēja agrāko preču zīmes reģistrāciju “CODE COCO” (reģ. Nr. WO 1 315 533).

Izskatot šo lietu pēc būtības un ņemot vērā lietā iesniegtos argumentus un pierādījumus, Apelācijas padome nolēma apmierināt šo iebildumu. Atbilstoši apstrīdētās preču zīme reģ. Nr. M 72 213 “CODE” tika atzīta par spēkā neesošu attiecībā uz precēm 14. klasē.

Related news

Nodrošinot darbiniekiem un klientiem modernāku un efektīvāku darba vidi, esam gandarīti paziņot, ka mūsu birojs pārceļas uz jaunu adresi.

Lūdzu ievērojiet, ka sākot ar 2019. gada 15. novembri mūsu jaunā adrese būs:

PĒTERSONA…

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs uz bezmaksas konsultāciju 2019. gada 21. novembrī mūsu birojā…

Šī gada novembrī Artis Kromanis kļuva par trešo partneri mūsu uzņēmumā PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW. Artis jau ir trīspadsmitais partneris Baltijas sadarbības partneru birojos.

Patentpilvarnieks Artis Kromanis ir stiprinājis mūsu…

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.