Jaunumi

Dailes teātris un Pētersona Patents- AAA LAW sveic skolotājus Zinību dienā

Dailes teātris un teātra ilgadējie atbalstītāji, intelektuālā īpašuma tiesību juridiskā firma “Pētersona Patents- AAA LAW” Zinību dienā dāvina Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijai biļetes uz koncertciklu “Dailes Kanons”.

Latviešu valodas un literatūras skolotāji ir aicināti apmeklēt aktrises Lidijas Pupures un pianistes Agneses Egliņas koncertuzvedumu Dailes dārzā, kur klaviermūzikas pavadījumā skanēs latviešu literatūras izcilo autoru- Zentas Mauriņas un Aspazijas dzeja un esejas.

Dailes teātra direktors Juris Žagars: “Sveicam visus skolotājus Zinību dienā! Esam gandarīti, ka mums kā teātrim ir tik lieliski atbalstītāji, kas atsaucās mūsu idejai- pirms jaunā mācību gada, līdz ar cieņas apliecinājumiem, izturības un veselības vēlējumiem, arī daļai sarūpēt īpašus svētkus Dailes teātrī.”

“Pētersona Patents-AAA LAW” vadošais partneris Gatis Meržvinskis: “Atbalstīt kultūru un atbalstīt zināšanas ir vienmēr bijis mūsu uzņēmuma viens no mērķiem. Skolotājs ir tas cilvēks, kas paver mums katram zināšanu pasauli, lai no maza bērna mēs kļūtu par valstij un sabiedrībai noderīgiem cilvēkiem. Tāpēc skolotāja ikdienas darbam ir cēla misija- iedvesmot izzināt pasauli. Mēs labprāt piekritām Dailes teātra piedāvājumam atbalstīt skolotājus, jo šie cilvēki ar savu darbu ir vienmēr pelnījuši pateicību un atzinību.”

Zenta Mauriņa tiek uzskatīta par latviešu filozofiskās esejas žanra iedibinātāju, Aspazija – par spilgtāko Jaunās strāvas dzejnieci un dramaturģi, bet aktrise Lidija Pupure – par smalku komiskās groteskas meistari un ansambļa cilvēku solistu teātrī, kura šo koncertuzvedumu veido arī kā pateicību saviem pedagogiem, kas cauri laikiem rosināja lasīt, izzināt un domāt.”

Dailes teātris un “Pētersona Patents- AAA LAW” uz “Dailes Kanons” aicinājuši 30 latviešu valodas un literatūras skolotājus.

“Dailes Kanons” ir teātra simtgades svinību ietvaros tapis septiņu koncertu cikls, kas aicina skatītājus Dailes dārzā, lai pianistu pavadībā iedziļinātos poēzijas un mākslas pasaulē, kuras centrā ir galvenā Dailes kanona vērtība- izcilie Dailes teātra aktieri.

 

*Publicēts LETA: https://www.leta.lv/press_releases/D18D39C6-AD99-4AA0-B4AE-38C1838A501C

Related news

Esam priecīgi paziņot, ka 2021. gada septembrī PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW jau esošajiem partneriem piebiedrojās arī mūsu ilggadēja darbiniece juriste un Latvijas un Eiropas patentpilnvarniece preču zīmju un dizainparaugu jomā

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs izmantot iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju 2021. gada 20….

No 2021. gada 14. septembra līdz 17. septembrim Hāgā, Nīderlandē norisināsies MARQUES ikgadējā konference. Juridisko un patentu biroju PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW pārstāvēs juriste, patentpilnvarniece preču zīmju jomā – Gunta…

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.