Jaunumi

Dalība izstādē "Baltic Fashion & Textile 2019”

Izstādes “Baltic Fashion & Textile 2019” laikā interesentiem piedāvājam iespēju saņemt bezmaksas juridisko konsultāciju dizainparaugu, preču zīmju un autortiesību aizsardzības jomā modes industrijā.

PĒTERSONA PATENTS -AAA Law juristi, kā arī profesionālie patentpilnvarnieki preču zīmju, dizainparaugu un patentu jomā lepojas ar plašu pieredzi patentu, dizainparaugu un preču zīmju reģistrācijas pieteikumu sagatavošanā, iesniegšanā un aizsardzībā (tiesvedībā) ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas Savienībā un citās pasaules valstīs.

Klientu vidū ir Gints Bude, Baiba Ripa, Vita Radziņa, Jeļena Kupate, VELO SOCK, I’M Shirts, Roberto Cavalli, Guccio Gucci, Chanel, Carolina Herrera, Peek & Cloppenburg, Esprit, Calvin Klein, Nina Ricci u.c.

Uz tikšanos izstādē!

Par autoru:

Related news

Nodrošinot darbiniekiem un klientiem modernāku un efektīvāku darba vidi, esam gandarīti paziņot, ka mūsu birojs pārceļas uz jaunu adresi.

Lūdzu ievērojiet, ka sākot ar 2019. gada 15. novembri mūsu jaunā adrese būs:

PĒTERSONA…

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs uz bezmaksas konsultāciju 2019. gada 21. novembrī mūsu birojā…

Šī gada novembrī Artis Kromanis kļuva par trešo partneri mūsu uzņēmumā PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW. Artis jau ir trīspadsmitais partneris Baltijas sadarbības partneru birojos.

Patentpilvarnieks Artis Kromanis ir stiprinājis mūsu…

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.