Jaunumi

INTA konference – Sietla, Vašingtona, ASV

Šogad, no 19. maija līdz 23. maijam Sietlā, ASV norisinājās INTA (International Trademark Association – Starptautiskā preču zīmju asociācija) gadskārtējā konference. Juridisko un patentu biroju “Pētersona patents” konferencē pārstāvēja valdes loceklis, direktors, juridiskās nodaļas vadītājs – Gatis Meržvinskis un preču zīmju nodaļas vadītāja – Kristīne Ostrovska.

Dalībai konferencē bija reģistrējušies vairāk nekā 10 000 cilvēki un tā bija lieliska iespēja satikt esošos partnerus un kolēģus, kā arī nodibināt jaunus kontaktus.

Uz tikšanos nākāmgad Bostonā!

Related news

Aicinām mūsu komandai pievienoties PATENTPILVARNIEKA ASISTENTU(-I). 

 

Galvenie pienākumi:

  • darbs ar dokumentiem,
  • datubāzu uzturēšana,
  • komunikācija ar klientiem e-pastos,
  • tehniskā tulkošana (angļu – latviešu),

Esam priecīgi paziņot, ka Dailes teātra lielajā zālē 2019. gada 30. novembrī pirmizrādi piedzīvoja režisora Rolanda Atkočūna izrāde “Iemīlējies Šekspīrs, kas ir veidota arī ar mūsu atbalstu.

Dailes teātra radošo daiļradi…

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs uz bezmaksas konsultāciju 2019. gada 19. decembrī mūsu birojā…

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.