Jaunumi

PĒTERSONA PATENTS - AAA LAW un vadošais partneris Gatis Meržvinskis saņem “IP Stars” augstāko novērtējumu

Intelektuālā īpašuma firmu un speciālistu vidū populārais apskats “Managing Intellectual Property IP STARS” 2022. gadā mūsu uzņēmumu Pētersona patents – AAA Law ir novērtējis kā vienu no visrekomendētākajiem intelektuālā īpašuma birojiem Latvijā [1]. Šajā apskatā iekļauts arī vadošais partneris Gatis Meržvinskis, kas tiek raksturots kā viena no 2022. gada “preču zīmju zvaigznēm” [2].

Apskatā mēs esam gandarīti arī redzēt mūsu sadarbības partnerus Igaunijā (AAA Legal Services) – Urmas Kernu, Riina Peinar, Ingrid Matsina, Tõnu Nelsas, Villu Pavelts, Almar Sehver  un Lietuvā (AAA Law) – Aušra Pakėnienė, Jurga Petniūnaitė, Vilma Dauskurdienė – kuri ir iekļauti visaugstākajā novērtējumā.

“Managing Intellectual Property IP STARS” pēta un novērtē firmas kopš 1996.gada. Laika gaitā šis pētījums ir paplašinājies un nu jau aptver 80 jurisdikcijas, padarot to par visizsmeļošāko un atzītāko industrijas analīzi.

[1] https://www.ipstars.com/Firm/Ptersona-Patents-AAA-Law-Latvia/Profile/103915#rankings

[2] https://www.ipstars.com/Jurisdiction/Latvia/Rankings/8447#lawyers

 

Related news

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs izmantot iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju 2022. gada 17….

Atzīmējot 30 gadu jubileju, vēlamies izteikt pateicību klientiem, draugiem un kolēģiem, kuri ir veicinājuši mūsu sasniegumus un iedvesmo mūsu nākotni!

Pašreiz Vienotā spēka Eiropas patenta sistēma vēl nav spēkā. Šobrīd visa intelektuālā īpašuma pasaule gaida, kad Vācija deponēs ratifikācijas dokumentu Eiropas Savienības Padomē. Ratifikācijas dokumenta deponēšana ir kā…

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.