Jaunumi

Latvijas Republikas Patentu valde nodrošina ar patentiem saistītus pakalpojumus arī tiešsaistē

Kopš šodienas, 1. oktobra, Latvijas Republikas Patentu valde savam elektronisko pakalpojumu klāstam pievieno arī ar patentiem saistītus pakalpojumus, Latvijas patentpilnvarniekiem, kā arī Latvijas izgudrotājiem piedāvājot iespēju pieteikt patentu, apstiprināt Eiropas patentu, pieteikt papildu aizsardzības sertifikātu, iesniegt grozījumus patentu reģistrā, kā arī veikt ikgadējos patentu uzturēšanas maksājumus tiešsaistē. Kopumā Patentu valde piedāvā 8 jaunus e-pakalpojumus, nodrošinot ērtu un ātru veidu nepieciešamo darbību veikšanai. Pakalpojumu testēšanā piedalījās arī Pētersona Patents–AAA Law patentpilnvarnieki, kas sniedza savu ieguldījumu, lai sistēmu pārbaudītu un to varētu piedāvāt plašākam patērētāju lokam, kā arī rūpētos, lai pakalpojumi apmierina mūsu klientu vēlmes. Jau tagad esam kārtīgi apguvuši sistēmas darbību, tāpēc varam būt pārliecināti, ka klientam savus pakalpojumus spēsim piedāvāt vēl operatīvāk.

Informējam, ka no šodienas mūsu patentu speciālisti pāriet uz darbu galvenokārt tikai ar e-pakalpojumu sistēmu, tāpēc mūsu klientiem tiks nodrošinātas nedaudz citādākas atskaites un vēl operatīvāka atgriezeniskā saite.

Related news

Esam priecīgi paziņot, ka 2021. gada septembrī PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW jau esošajiem partneriem piebiedrojās arī mūsu ilggadēja darbiniece juriste un Latvijas un Eiropas patentpilnvarniece preču zīmju un dizainparaugu jomā

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs izmantot iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju 2021. gada 20….

Dailes teātris un teātra ilgadējie atbalstītāji, intelektuālā īpašuma tiesību juridiskā firma “Pētersona Patents- AAA LAW” Zinību dienā dāvina Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijai biļetes uz koncertciklu…

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.