Jaunumi

Mūsu darbinieki Anna Timofejeva un Toms Lintiņš kļūst par patentpilnvarniekiem!

Esam gandrīti paziņot, ka mūsu uzņēmuma darbinieki  Anna Timofejeva un Toms Lintiņš ir veiksmīgi nokārtojuši profesionālo patentpilnvarnieku kvalifikācijas eksāmenu. Anna Timofejeva ir kļuvusi par patentpilnvarnieci ar specializāciju patentu jomā, bet jurists Toms Lintiņš ir kļuvis par patentpilnvarnieku ar specializāciju preču zīmju jomā! Apsveicam! Mēs lepojamies ar viņu sasniegumiem!

 

 

Par autoru:

Related news

Nesen the World Trademark Review (WTR) sadarbībā ar PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW preču zīmju patentpilnvarnieci Guntu Zariņu vienreizējā apskatā iekļāva divas publikācijas par preču zīmju aizsardzības jautājumiem Latvijā, kas…

Sadarbībā ar Pētersona patents – AAA Law,  apskats “the World Trademark Review” (WTR) ziņo, ka tiek plānots izsolīt vairāk nekā 900 preču zīmju reģistrācijas Lativijā, kas pieder bedīgi slavenajam “preču zīmju pirātam” Michael…

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs izmantot iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju 2021. gada 14….

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.