Jaunumi

Svarīgs paziņojums par COVID-19

Dārgie kolēģi un klienti,

Lai gan Latvijas valdība līdz 2020. gada 6. decembrim ir izsludinājusi ārkārtas stāvokli saistībā ar COVID-19 izplatību, informējam, ka PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW turpinās sniegt pakalpojumus, piemērojot darbiniekiem elastīgu darba laiku. Turpināsim arī laicīgi atbildēt uz Jūsu e-pastiem, kā arī ievērot visus termiņus un instrukcijas.

!!! Tomēr drošības apstākļu dēļ, bezmaksas konsutlāciju diena 2020.gada 19. novembrī noritēs tikai izmanojot interneta palīdzību.

Ja Jums ir kādi jautājumi, droši ar mums sazinaties.

Novēlam Jums veselību!

Par autoru:

Related news

Nesen the World Trademark Review (WTR) sadarbībā ar PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW preču zīmju patentpilnvarnieci Guntu Zariņu vienreizējā apskatā iekļāva divas publikācijas par preču zīmju aizsardzības jautājumiem Latvijā, kas…

Sadarbībā ar Pētersona patents – AAA Law,  apskats “the World Trademark Review” (WTR) ziņo, ka tiek plānots izsolīt vairāk nekā 900 preču zīmju reģistrācijas Lativijā, kas pieder bedīgi slavenajam “preču zīmju pirātam” Michael…

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs izmantot iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju 2021. gada 14….

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.