Jaunumi

The World Trademark Review izceļ Gleissner sakāvi mūsu klienta Jaxid GmbH priekšā

Populārā mājaslapa un izdevums The World Trademark Review vēlreiz atzīst Michael Gleissner sakāvi tiesvedībā, kas norisinājās Vidzemes priekšpilsētas tiesā un Prasītajs šajā lietā bija mūsu klients Jaxid GmbH. Kā jau minēts iepriekšējos rakstos mūsu mājaslapā, Michael Gleissner ir slavens “preču zīmju pirāts” (“preču zīmju trollis”) un multimiljonārs, kurš ir iesaistīts daudzos preču zīmju strīdos visā pasaulē.

The World Trademark Review savā rakstā piemin iepriekšējo rakstu mūsu mājaslapā (lasīt šeit: https://petpat.lv/lv/zinas/tiesa-pilniba-atzist-ar-precu-zimju-pirata-michael-gleissner-saistito-uznemuma-grigorius-holdings-sia-negodpratibu-piesakot-precu-zimi-jaxid-rigas-pilsetas-vidzemes-priekspilsetas/), kurš izklāsta šīs lietas apstākļus un to, ka Vācijas uzņēmums Jaxid GmbH pieprasīja Grigorius Holdings preču zīmes ‘JAXID’ atzīšanu par pilnībā spēkā neesošu. Tiesa šajā sakarā atzina, ka šai preču zīmei nebija nekādi lietošanas pierādījumi un Grigorious Holdings nav nekādu komerciālu nodomu.

The World Trademark Review publicētajā rakstā uzsver sekojošo tiesas apsvērumu:

“Tiesa, vadoties no dzīvē gūtiem novērojumiem un loģikas likumiem secina, ka Atbildētāja mērķtiecīga rīcība reģistrējot preču zīmes Latvijā, kas ir identiskas Eiropas Savienības preču zīmēm, nav nejaušība, bet gan ļaunprātīga rīcība nolūkā kaitēt trešo personu interesēm.”

Visbeidzot, The World Trademark Review izklāsta Gleissner ietekmi attiecībā uz Latvijā reģistrētām preču zīmēm:

“Šis lēmums ir vēl viens trieciens Gleissner masveida preču zīmju iesniegšanas darbībām Latvijā. Kā jau ziņojām janvārī, preču zīmju speciālistus Latvijā ir sašūpojusi Gleissner pretrunīgi vērtētā preču zīmju portfeļa eksistence”. 2018. gadā uzņēmumi, kas viņam pieder (īpaši Grigorius Holdings un Fashion One Television) bija atbildīgi  par satriecošu 39.9% daudzumu no visiem iesniegtajiem preču zīmju pieteikumumiem Latvijā tajā gadā. 

Lasiet vairāk: https://www.worldtrademarkreview.com/anti-counterfeiting/inta-postpones-2020-new-york-conference-gleissner-defeated-again-redskins

 

Related news

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs izmantot iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju 2022. gada 21….

Intelektuālā īpašuma firmu un speciālistu vidū populārais apskats “Managing Intellectual Property IP STARS” 2022. gadā mūsu uzņēmumu Pētersona patents – AAA Law ir novērtējis kā vienu no visrekomendētākajiem intelektuālā…

Atzīmējot 30 gadu jubileju, vēlamies izteikt pateicību klientiem, draugiem un kolēģiem, kuri ir veicinājuši mūsu sasniegumus un iedvesmo mūsu nākotni!

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.